Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
08.04.98, 25 Godina
08.04.98, 25 Godina
Meiqi Guo vs. Lingwei Kong - Međusobni mečevi
17.03.18 | 1. kolo kval. | Meiqi Guo | Lingwei Kong | 6-0, 6-1 | detalj meča | Nanjing | tvrda |
17.07.17 | 1. kolo kval. | Meiqi Guo | Lingwei Kong | 6-1, 6-1 | detalj meča | Tianjin | tvrda |
Meiqi Guo form & Lingwei Kong form
Meiqi Guo - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Lingwei Kong - Posljednji mečevi
W25 Wichita - tvrda | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Alina Shcherbinina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Changsha - tvrda | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Le Zhao | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Luzhou - tvrda | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.05.18 kval. | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Yiran Sun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Wuhan - tvrda | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Lixin Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
02.04.18 kval. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 6-76, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Beichen Shao | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Xiamen - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
06.07.17 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.17 1. kolo | vs. Jiatian Qi | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.17 kval. | vs. Siyu Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rishika Sunkara | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Zhangwenli Yan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Wuhan - tvrda | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Namu Zeren | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Xue Cao | 6-3, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Naiman - dvorana | ||||
08.08.16 kval. | vs. Haochen Tang | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Jue Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča |