Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
30.04.97, 26 Godina
30.04.97, 26 Godina
Mayuka Aikawa vs. Sol Hee Sim - Međusobni mečevi
14.05.18 | 2. kolo kval. | Mayuka Aikawa | Sol Hee Sim | 6-1, 6-1 | detalj meča | Incheon | tvrda |
Mayuka Aikawa form & Sol Hee Sim form
Mayuka Aikawa - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |
Sol Hee Sim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Han Gyeol Jeong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Hyeseo Shin | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Rina Saigo | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ha Yeong Ryu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.08.19 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Qianxin Kong | 6-3, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Jeongyun Lee | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Eun Se Jang | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Genevieve Lorbergs | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 kval. | vs. Se Jin Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Hyunji Noh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 kval. | vs. Kimiko Date | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Na-Young Lee | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Mi-Ok Kim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Seunghyun Lee | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 1-6, 1-6 | detalj meča |