MEČ
18.07.19 | 2. kolo | Mayar Sherif | Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-3 | W25 Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mayar Sherif | Szabina Szlavikovics | |
1. servis % | 29/44 (66%) | 32/43 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/29 (79%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 6/11 (55%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/43 (53%) | 11/44 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mayar Sherif | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
Mayar Sherif | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Mayar Sherif | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mayar Sherif | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Mayar Sherif | 2-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
4-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
Mayar Sherif | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mayar Sherif vs. Szabina Szlavikovics - Međusobni mečevi
18.07.19 | 2. kolo | Mayar Sherif | Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Baja | zemlja |
Mayar Sherif form & Szabina Szlavikovics form
Mayar Sherif - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-2, - Mayar Sherif - odustajanje | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 7-5, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-711, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 4-6, 6-78 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 7-63, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
London - trava | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ann Li | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča |