Belgium
20.07.98, 25 Godina
20.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Rebecca Van Orshaegen vs. Maya Tahan - Međusobni mečevi
20.03.17 | 1. kolo kval. | Maya Tahan | Rebecca Van Orshaegen | 7-5, 6-2 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Rebecca Van Orshaegen form & Maya Tahan form
Rebecca Van Orshaegen - Posljednji mečevi
Brussels - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Amanda Rodgers | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Mila Popivoda | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Rebecq - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Emelie Luisa Schwarte | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Catherine Chantraine | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Vicky Geurinckx | 6-3, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Nieuwpoort - zemlja | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Nives Baric | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Jule Salzburg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Mathilde Trigaux | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Kinnie Laisne | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Shanon Bronzi | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Mathilde Trigaux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.14 kval. | vs. Alice Rame | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Anke Poncelet | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Maya Tahan - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
09.08.20 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Vanessa Ong | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.04.19 Četvrtfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Shahar Biran | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 5-7, 2-6 | detalj meča |