MEČ
02.10.19 | 1. kolo | Matilde Jorge | Ruth Copas | 2-6, 6-2, 6-1 | W15 Santarem | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Matilde Jorge | Ruth Copas | |
1. servis % | 54/75 (72%) | 51/71 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/54 (63%) | 24/51 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 9/20 (45%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/71 (54%) | 31/75 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/146 (56%) | 64/146 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Matilde Jorge | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Ruth Copas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Matilde Jorge | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ruth Copas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Matilde Jorge | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Ruth Copas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Matilde Jorge | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ruth Copas | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matilde Jorge | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Ruth Copas | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Matilde Jorge | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Ruth Copas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Matilde Jorge | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ruth Copas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Matilde Jorge | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-0 | Ruth Copas | |
0-0 | ||
Matilde Jorge | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ruth Copas | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matilde Jorge | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Ruth Copas | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Matilde Jorge | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ireland
29.12.96, 27 Godina
29.12.96, 27 Godina
Matilde Jorge vs. Ruth Copas - Međusobni mečevi
02.10.19 | 1. kolo | Matilde Jorge | Ruth Copas | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Santarem | tvrda |
Matilde Jorge form & Ruth Copas form
Matilde Jorge - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Clara Tauson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.24 2. kolo | vs. Harriet Dart | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
10.04.24 | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Carole Monnet | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Santos Oliveira | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ruth Copas - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Noemi Basiletti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-67, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mironova | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Dublin - tepih | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Dublin - tepih | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Juliette Bastin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo | vs. Juliette Bastin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Naroa Larrinaga | 7-64, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča |