MEČ
09.09.19 | kval. | Mathilde Dury | Katerina Tsygourova | 6-4, 3-6, 10-7 | W15 Dijon | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mathilde Dury | Katerina Tsygourova | |
1. servis % | 42/74 (57%) | 48/68 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/42 (55%) | 23/48 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/32 (34%) | 5/20 (25%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 7/13 (54%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/68 (59%) | 40/74 (54%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/142 (52%) | 68/142 (48%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 9 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Belgium
15.06.98, 25 Godina
15.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Mathilde Dury vs. Katerina Tsygourova - Međusobni mečevi
09.09.19 | kval. | Mathilde Dury | Katerina Tsygourova | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | W15 Dijon | zemlja |
Mathilde Dury form & Katerina Tsygourova form
Mathilde Dury - Posljednji mečevi
W15 Aix - zemlja | ||||
31.08.21 kval. | vs. Tricia Mar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.07.21 kval. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Rose Alix Vidal | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.06.21 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 6-1, 19-17 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Aya El Sayed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
06.09.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Savine Erler | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča |
Katerina Tsygourova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.12.23 Finale | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | detalj meča |