MEČ
09.09.19 | 1. kolo kval. | Mathilde Dury | Evita Ramirez | 6-4, 7-66 | W15 Dijon | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mathilde Dury | Evita Ramirez | |
1. servis % | 60/84 (71%) | 38/71 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/60 (65%) | 21/38 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/24 (38%) | 14/33 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/71 (51%) | 36/84 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/155 (54%) | 71/155 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 15 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Belgium
15.06.98, 25 Godina
15.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Mathilde Dury vs. Evita Ramirez - Međusobni mečevi
09.09.19 | 1. kolo kval. | Mathilde Dury | Evita Ramirez | 6-4, 7-66 | detalj meča | W15 Dijon | zemlja |
Mathilde Dury form & Evita Ramirez form
Mathilde Dury - Posljednji mečevi
W15 Aix - zemlja | ||||
31.08.21 kval. | vs. Tricia Mar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.07.21 kval. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Rose Alix Vidal | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.06.21 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 6-1, 19-17 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Aya El Sayed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.03.21 kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
06.09.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Savine Erler | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča |
Evita Ramirez - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.04.23 kval. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.23 kval. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Macon - dvorana | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | detalj meča |