MEČ
30.10.17 | 1. kolo | Mathilde Devits | Eva Vedder | 6-0, 7-5 | Petange | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Mathilde Devits | Eva Vedder | |
1. servis % | 34/56 (61%) | 25/50 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 15/25 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 5/25 (20%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/50 (60%) | 20/56 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/106 (62%) | 40/106 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 2 | 5 |
STATISTIKE MEČA
Belgium
14.04.97, 26 Godina
14.04.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Mathilde Devits vs. Eva Vedder - Međusobni mečevi
30.10.17 | 1. kolo | Mathilde Devits | Eva Vedder | 6-0, 7-5 | detalj meča | Petange | dvorana |
Mathilde Devits form & Eva Vedder form
Mathilde Devits - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.18 kval. | vs. Elba Kasum | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.17 1. kolo | vs. Jessica Crivelletto | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Ksenia Tarasova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Smirnova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Laura Rijkers | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Luna Meers | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Anette Munozova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
22.08.17 1. kolo | vs. Aymet Uzcategui | 6-3, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Tilander | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
12.07.17 2. kolo | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Vinciane Remy | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Denain - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Justine Lo Presti | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.07.17 kval. | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
De Haan - zemlja | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Dirkje Swennen | 6-1, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Salma Djoubri | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Eva Vedder - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
19.11.23 kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
12.11.23 kval. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detalj meča |