MEČ
22.05.19 | 1. kolo | Maryna Chernyshova | Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | W25 Nonthaburi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Maryna Chernyshova | Ekaterina Vishnevskaya | |
1. servis % | 58/109 (53%) | 58/109 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/58 (67%) | 33/58 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/51 (41%) | 26/51 (51%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/109 (46%) | 49/109 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/218 (50%) | 108/218 (50%) |
Dvostruke pogreške | 14 | 3 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Maryna Chernyshova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maryna Chernyshova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maryna Chernyshova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Maryna Chernyshova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maryna Chernyshova vs. Ekaterina Vishnevskaya - Međusobni mečevi
22.05.19 | 1. kolo | Maryna Chernyshova | Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | W25 Nonthaburi | tvrda |
Maryna Chernyshova form & Ekaterina Vishnevskaya form
Maryna Chernyshova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.22 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Szekesfehervar - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
08.09.19 Finale | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.09.19 Četvrtfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča |
Ekaterina Vishnevskaya - Posljednji mečevi
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
01.05.23 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - odustajanje | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detalj meča |