INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilona Kremen vs. Martyna Kubka - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Ilona Kremen form & Martyna Kubka form
Ilona Kremen - Posljednji mečevi
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Fergana - tvrda | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Khimki - dvorana | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.19 kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
26.08.18 kval. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Martyna Kubka - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
02.12.23 Finale | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.23 Polufinale | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - odustajanje | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | detalj meča |