Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
21.08.98, 25 Godina
21.08.98, 25 Godina
Marcelina Podlinska vs. Martina Zerulo - Međusobni mečevi
21.08.17 | 2. kolo kval. | Martina Zerulo | Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
Marcelina Podlinska form & Martina Zerulo form
Marcelina Podlinska - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča |
Martina Zerulo - Posljednji mečevi
W15 Norman - tvrda | ||||
16.10.21 Polufinale | vs. Annabelle Xu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.21 Četvrtfinale | vs. Alexandra Pisareva | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.10.21 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.10.21 1. kolo | vs. Meera Jesudason | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Carmen Corley | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Brooke Killingsworth | 6-2, 6-73, 11-9 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Macey Miller | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Melisa Morales | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Kendal Woodard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 7-64, 3-0, Aleksandra Stankovic - odustajanje | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Lidia Mugelli | 4-6, 2-3, - Martina Zerulo - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Yuval Keren | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Sofiya Kuzina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Okopniak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Daria Walczak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Ema Lazic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.05.17 kval. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Cecilia Pattacini | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Alice Balducci | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 2-6 | detalj meča |