MEČ
24.07.18 | 2. kolo kval. | Martina Pradova | Yuliya Lysa | 4-6, 7-5, 6-4 | Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martina Pradova vs. Yuliya Lysa - Međusobni mečevi
24.07.18 | 2. kolo kval. | Martina Pradova | Yuliya Lysa | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | Prague | zemlja |
Martina Pradova form & Yuliya Lysa form
Martina Pradova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.21 kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Cairo - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Cairo - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 Finale | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
16.11.19 Polufinale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |
Yuliya Lysa - Posljednji mečevi
Brno - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.18 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.04.18 Četvrtfinale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
19.04.18 2. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | detalj meča |