INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Margarita Lazareva vs. Martina Pradova - Međusobni mečevi
14.11.18 | 1. kolo | Martina Pradova | Margarita Lazareva | 6-4, 6-1 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Margarita Lazareva form & Martina Pradova form
Margarita Lazareva - Posljednji mečevi
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |
Martina Pradova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.21 kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Cairo - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Cairo - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 Finale | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
16.11.19 Polufinale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |