MEČ
05.06.17 | 1. kolo kval. | Martina Kudelova | Nikola Tomanova | 3-6, 7-64, 6-4 | Stare Splavy | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
05.07.99, 24 Godina
05.07.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Martina Kudelova vs. Nikola Tomanova - Međusobni mečevi
12.06.17 | kval. | Nikola Tomanova | Martina Kudelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Prerov | zemlja |
05.06.17 | 1. kolo kval. | Martina Kudelova | Nikola Tomanova | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | Stare Splavy | zemlja |
Martina Kudelova form & Nikola Tomanova form
Martina Kudelova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
11.08.19 Finale | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.08.19 Polufinale | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.06.19 kval. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - odustajanje | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.11.17 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.11.17 kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Nikola Tomanova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detalj meča |