MEČ
19.09.19 | 2. kolo | Martina Colmegna | Sarah Mueller | 6-2, 6-4 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Martina Colmegna | Sarah Mueller | |
1. servis % | 48/55 (87%) | 37/57 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/48 (50%) | 12/37 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/7 (43%) | 8/20 (40%) |
Osvojene break-lopte | 8/14 (57%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/57 (65%) | 28/55 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sarah Mueller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40[BP], 40-40 | ||
Martina Colmegna | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sarah Mueller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
3-2 | Sarah Mueller | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Martina Colmegna | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Sarah Mueller | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Sarah Mueller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Sarah Mueller | |
Martina Colmegna | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Sarah Mueller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Martina Colmegna | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Sarah Mueller | |
0-0 | ||
Martina Colmegna | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
5-4 | Sarah Mueller | |
0-0 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
30.04.04, 19 Godina
30.04.04, 19 Godina
Martina Colmegna vs. Sarah Mueller - Međusobni mečevi
19.09.19 | 2. kolo | Martina Colmegna | Sarah Mueller | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Martina Colmegna form & Sarah Mueller form
Martina Colmegna - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Sarah Mueller - Posljednji mečevi
W60 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.23 kval. | vs. Maria Mikhailova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 0-2, - Sarah Mueller - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Lola Marandel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Kaniska Shree She Mallela Sreenath | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Antonia Roessli | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Axana Mareen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.22 1. kolo | vs. Morane Meyers | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.08.22 kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.08.22 kval. | vs. Maria Patrascu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-0, Julia Victoria Rennert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | detalj meča |