MEČ
01.07.19 | 1. kolo kval. | Martina Colmegna | Katerina Tsygourova | 2-6, 6-1, 10-4 | W25 Biella | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martina Colmegna vs. Katerina Tsygourova - Međusobni mečevi
01.07.19 | 1. kolo kval. | Martina Colmegna | Katerina Tsygourova | 2-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | W25 Biella | zemlja |
Martina Colmegna form & Katerina Tsygourova form
Martina Colmegna - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Katerina Tsygourova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.12.23 Finale | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | detalj meča |