MEČ
23.02.16 | 1. kolo | Martina Caregaro | Paula Ormaechea | 6-3, 7-5 | Sao Paulo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Martina Caregaro | Paula Ormaechea | |
1. servis % | 52/64 (81%) | 50/69 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/52 (67%) | 27/50 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/12 (42%) | 8/19 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/69 (49%) | 24/64 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martina Caregaro vs. Paula Ormaechea - Međusobni mečevi
23.02.16 | 1. kolo | Martina Caregaro | Paula Ormaechea | 6-3, 7-5 | detalj meča | Sao Paulo | zemlja |
Martina Caregaro form & Paula Ormaechea form
Martina Caregaro - Posljednji mečevi
W60 Caserta - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - odustajanje | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Paula Arias Manjon | - | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - odustajanje | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - odustajanje | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.11.22 Polufinale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detalj meča |