INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jade Suvrijn vs. Martina Caregaro - Međusobni mečevi
15.02.18 | 2. kolo | Martina Caregaro | Jade Suvrijn | 1-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Jade Suvrijn form & Martina Caregaro form
Jade Suvrijn - Posljednji mečevi
W60 Montpellier - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
16.04.21 Četvrtfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.04.21 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
19.03.21 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - odustajanje | detalj meča | |
18.03.21 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Martina Caregaro - Posljednji mečevi
W60 Caserta - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - odustajanje | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - odustajanje | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - odustajanje | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detalj meča |