MEČ
05.09.17 | 1. kolo | Martina Caregaro | Iva Primorac | 6-2, 6-4 | Trieste | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Martina Caregaro | Iva Primorac | |
1. servis % | 30/48 (63%) | 28/51 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/30 (67%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/18 (39%) | 6/23 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/51 (61%) | 21/48 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/99 (59%) | 41/99 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martina Caregaro vs. Iva Primorac - Međusobni mečevi
05.09.17 | 1. kolo | Martina Caregaro | Iva Primorac | 6-2, 6-4 | detalj meča | Trieste | zemlja |
Martina Caregaro form & Iva Primorac form
Martina Caregaro - Posljednji mečevi
W60 Caserta - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - odustajanje | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Paula Arias Manjon | - | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - odustajanje | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - odustajanje | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Iva Primorac - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča |