INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudia Giovine vs. Martina Caregaro - Međusobni mečevi
08.07.19 | 1. kolo kval. | Claudia Giovine | Martina Caregaro | 6-4, 7-65 | detalj meča | W25 Torino | zemlja |
19.09.17 | 1. kolo | Martina Caregaro | Claudia Giovine | 6-1, 6-1 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
29.07.13 | 1. kolo | Martina Caregaro | Claudia Giovine | 6-2, 6-4 | detalj meča | Rovereto | zemlja |
08.09.08 | 1. kolo | Claudia Giovine | Martina Caregaro | 6-2, 6-2 | detalj meča | Ciampino | zemlja |
Claudia Giovine form & Martina Caregaro form
Claudia Giovine - Posljednji mečevi
W15 Ortisei - dvorana | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.06.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
02.11.19 Finale | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.11.19 Polufinale | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.19 Četvrtfinale | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Martina Caregaro - Posljednji mečevi
W60 Caserta - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - odustajanje | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - odustajanje | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - odustajanje | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detalj meča |