MEČ
15.11.20 | 1. kolo kval. | Martha Matoula | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martha Matoula vs. Elena-Teodora Cadar - Međusobni mečevi
17.03.22 | 2. kolo | Elena-Teodora Cadar | Martha Matoula | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
29.03.21 | 2. kolo kval. | Martha Matoula | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
08.03.21 | 2. kolo kval. | Elena-Teodora Cadar | Martha Matoula | 7-5, 5-7, 10-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
15.11.20 | 1. kolo kval. | Martha Matoula | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
03.03.20 | kval. | Martha Matoula | Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Martha Matoula form & Elena-Teodora Cadar form
Martha Matoula - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - odustajanje | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča |
Elena-Teodora Cadar - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča |