MEČ
05.10.16 | 2. kolo | Marta Perez Mur | Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | Telde | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marta Perez Mur | Irene Burillo Escorihuela | |
1. servis % | 44/58 (76%) | 43/53 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/44 (66%) | 20/43 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/14 (29%) | 3/10 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 3/14 (21%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/53 (57%) | 25/58 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Spain
07.09.99, 24 Godina
07.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Marta Perez Mur vs. Irene Burillo Escorihuela - Međusobni mečevi
05.10.16 | 2. kolo | Marta Perez Mur | Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detalj meča | Telde | zemlja |
Marta Perez Mur form & Irene Burillo Escorihuela form
Marta Perez Mur - Posljednji mečevi
W15 Austin - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 0-6, 1-1, - Marta Perez Mur - odustajanje | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
06.10.16 Četvrtfinale | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
05.10.16 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
17.08.16 2. kolo | vs. Helene Scholsen | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
15.08.16 1. kolo | vs. Mila Saric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Daniela Baez Friedrich | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Alessandra Traub | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
09.08.16 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.16 kval. | vs. Lisa Phillips | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Dominique Wahl | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča |
Irene Burillo Escorihuela - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča |