INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ani Vangelova vs. Marta Lesniak - Međusobni mečevi
28.09.17 | 2. kolo | Marta Lesniak | Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
21.04.17 | Četvrtfinale | Marta Lesniak | Ani Vangelova | 6-1, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Ani Vangelova form & Marta Lesniak form
Ani Vangelova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Marta Lesniak - Posljednji mečevi
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.19 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
16.02.19 Polufinale | vs. Cristina Ene | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.19 Četvrtfinale | vs. Alice Rame | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.02.19 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Lara Michel | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Lou Brouleau | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Vinciane Remy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.11.18 Četvrtfinale | vs. Agnes Bukta | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.11.18 Finale | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.11.18 Polufinale | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
16.09.18 Finale | vs. Gabriela Pantuckova | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.09.18 Polufinale | vs. Johana Markova | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
21.07.18 Finale | vs. Francesca Jones | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.07.18 Polufinale | vs. Lenka Jurikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.07.18 Četvrtfinale | vs. Sabina Machalova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.07.18 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.18 1. kolo | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | detalj meča |