MEČ
01.07.18 | 1. kolo kval. | Marlies Szupper | Annick Melgers | 6-3, 6-4 | Den Haag | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
01.05.99, 24 Godina
12052 $
01.05.99, 24 Godina
12052 $
Marlies Szupper vs. Annick Melgers - Međusobni mečevi
01.07.18 | 1. kolo kval. | Marlies Szupper | Annick Melgers | 6-3, 6-4 | detalj meča | Den Haag | zemlja |
Marlies Szupper form & Annick Melgers form
Marlies Szupper - Posljednji mečevi
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.18 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Isabelle Haverlag | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Antje Rubbrecht | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Marina Yudanov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Dainah Cameron | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.05.18 Četvrtfinale | vs. Snehadevi S Reddy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nermeen Shawky | 4-1, Nermeen Shawky - odustajanje | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.04.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Yuliya Lysa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.04.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Lily Clements-Markham | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.04.18 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 2-1, Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.18 1. kolo | vs. Emmanouela Antonakis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Eirini Kontaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Rozalina Youseva | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Annick Melgers - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 kval. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - odustajanje | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 kval. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča |