INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aneta Laboutkova vs. Marlies Szupper - Međusobni mečevi
06.11.17 | kval. | Marlies Szupper | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
25.10.17 | 1. kolo | Marlies Szupper | Aneta Laboutkova | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Aneta Laboutkova form & Marlies Szupper form
Aneta Laboutkova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča |
Marlies Szupper - Posljednji mečevi
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.18 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Isabelle Haverlag | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Antje Rubbrecht | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Marina Yudanov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Dainah Cameron | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.05.18 Četvrtfinale | vs. Snehadevi S Reddy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nermeen Shawky | 4-1, Nermeen Shawky - odustajanje | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.04.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Yuliya Lysa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.04.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Lily Clements-Markham | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.04.18 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 2-1, Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.18 1. kolo | vs. Emmanouela Antonakis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Eirini Kontaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Rozalina Youseva | 7-5, 6-4 | detalj meča |