Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
22.04.01, 22 Godina
22.04.01, 22 Godina
Cemre Anil vs. Mariya Poduraeva - Međusobni mečevi
07.03.21 | 1. kolo kval. | Cemre Anil | Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
18.03.19 | 1. kolo kval. | Mariya Poduraeva | Cemre Anil | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Cemre Anil form & Mariya Poduraeva form
Cemre Anil - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Mariya Poduraeva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detalj meča |