Russia
06.03.02, 22 Godina
06.03.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
22.04.01, 22 Godina
22.04.01, 22 Godina
Alisa Rastegaeva vs. Mariya Poduraeva - Međusobni mečevi
28.10.18 | 1. kolo kval. | Mariya Poduraeva | Alisa Rastegaeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Alisa Rastegaeva form & Mariya Poduraeva form
Alisa Rastegaeva - Posljednji mečevi
W15 Stockholm - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
16.09.18 kval. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Mariya Poduraeva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detalj meča |