INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marine Partaud vs. Margaux Orange - Međusobni mečevi
03.07.17 | kval. | Marine Partaud | Margaux Orange | 6-3, 6-0 | detalj meča | Denain | zemlja |
Marine Partaud form & Margaux Orange form
Marine Partaud - Posljednji mečevi
W35 Spring - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - odustajanje | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - odustajanje | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
15.05.23 kval. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Naples - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
27.04.23 3. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Margaux Orange - Posljednji mečevi
W25 Les - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.21 kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.21 kval. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - odustajanje | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.20 2. kolo | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.20 kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | detalj meča |