MEČ
01.11.17 | 1. kolo | Marina Yudanov | Daria Kuczer | 1-6, 6-3, 6-1 | Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Marina Yudanov | Daria Kuczer | |
1. servis % | 55/77 (71%) | 49/80 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/55 (49%) | 25/49 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 11/31 (35%) |
Osvojene break-lopte | 7/16 (44%) | 6/13 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/80 (55%) | 37/77 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/157 (54%) | 73/157 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
26.02.99, 25 Godina
17763 $
26.02.99, 25 Godina
17763 $
Marina Yudanov vs. Daria Kuczer - Međusobni mečevi
01.11.17 | 1. kolo | Marina Yudanov | Daria Kuczer | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | Stockholm | dvorana |
Marina Yudanov form & Daria Kuczer form
Marina Yudanov - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.10.19 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.19 Finale | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detalj meča |
Daria Kuczer - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 kval. | vs. Sara Milanese | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Julie Belgraver | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Varvara Panshina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ai Maruyama | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aminata Sall | 7-63, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Annika Barth | 6-75, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Tea Lukic | 3-6, 0-1, - Daria Kuczer - odustajanje | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča |