MEČ
01.08.19 | 2. kolo | Marina Melnikova | Carmen Schultheiss | 6-2, 6-3 | W25+H Bad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marina Melnikova | Carmen Schultheiss | |
1. servis % | 43/61 (70%) | 26/44 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/43 (60%) | 17/26 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 3/18 (17%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/44 (55%) | 24/61 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 0 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Marina Melnikova | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Carmen Schultheiss | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Melnikova | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Carmen Schultheiss | |
0-0, 0-15 | ||
Marina Melnikova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Carmen Schultheiss | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-0 | Carmen Schultheiss | |
Marina Melnikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Marina Melnikova | 2-1 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Carmen Schultheiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Melnikova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Carmen Schultheiss | |
0-0 | ||
Marina Melnikova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], A-40 | ||
5-3 | Carmen Schultheiss | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marina Melnikova vs. Carmen Schultheiss - Međusobni mečevi
01.08.19 | 2. kolo | Marina Melnikova | Carmen Schultheiss | 6-2, 6-3 | detalj meča | W25+H Bad | zemlja |
Marina Melnikova form & Carmen Schultheiss form
Marina Melnikova - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča |
Carmen Schultheiss - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - odustajanje | detalj meča |