MEČ
13.07.19 | 1. kolo kval. | Marina Melnikova | Anna Zaja | 6-3, - odustajanje | Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marina Melnikova | Anna Zaja | |
1. servis % | 27/38 (71%) | 20/39 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/27 (67%) | 10/20 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/11 (27%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/39 (56%) | 17/38 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 43/77 (56%) | 34/77 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Melnikova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Melnikova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Melnikova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Melnikova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Marina Melnikova | 0-0 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marina Melnikova vs. Anna Zaja - Međusobni mečevi
22.09.21 | 1. kolo | Marina Melnikova | Anna Zaja | 7-5, 6-1 | detalj meča | W80 Wiesbaden | zemlja |
25.02.20 | 1. kolo | Anna Zaja | Marina Melnikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Altenkirchen | tepih |
13.07.19 | 1. kolo kval. | Marina Melnikova | Anna Zaja | 6-3, Anna Zaja - odustajanje | detalj meča | Bucharest | zemlja |
31.10.11 | 1. kolo kval. | Anna Zaja | Marina Melnikova | 2-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | Ismaning | tepih |
Marina Melnikova form & Anna Zaja form
Marina Melnikova - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča |
Anna Zaja - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.21 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detalj meča |