Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
31.05.99, 24 Godina
31.05.99, 24 Godina
Marie Villet vs. Eline Audenaert - Međusobni mečevi
15.07.19 | kval. | Marie Villet | Eline Audenaert | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Dijon | tvrda |
04.07.16 | 2. kolo kval. | Marie Villet | Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | Brussels | zemlja |
Marie Villet form & Eline Audenaert form
Marie Villet - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Eline Audenaert - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
08.03.21 kval. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detalj meča |