INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ines Murta vs. Marie Temin - Međusobni mečevi
12.10.16 | 1. kolo | Marie Temin | Ines Murta | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Ines Murta form & Marie Temin form
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |
Marie Temin - Posljednji mečevi
W25 Platja - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
02.05.22 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-0, 6-73, 10-5 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.04.22 kval. | vs. Mariana Drazic | 6-4, 1-6, 10-2 | detalj meča | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.03.22 kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Diane Flament | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
12.03.22 Polufinale | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 0-6, 6-73 | detalj meča | |
11.03.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.03.22 2. kolo | vs. Jenny Lim | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
09.03.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.12.20 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.06.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-7, 3-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Irys Ekani | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča |