Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
26.03.99, 25 Godina
26.03.99, 25 Godina
Marie Mettraux vs. Eva Marie Voracek - Međusobni mečevi
26.10.20 | kval. | Marie Mettraux | Eva Marie Voracek | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Marie Mettraux form & Eva Marie Voracek form
Marie Mettraux - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Eva Marie Voracek - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-75, 13-11 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Roxana Valdez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Zimmer | 4-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Astete | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 4-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Marie Vogt | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-0 | detalj meča |