MEČ
01.04.19 | 1. kolo kval. | Marie Mettraux | Agata Bachanek | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
25.08.92, 31 Godina
25.08.92, 31 Godina
Marie Mettraux vs. Agata Bachanek - Međusobni mečevi
01.04.19 | 1. kolo kval. | Marie Mettraux | Agata Bachanek | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Marie Mettraux form & Agata Bachanek form
Marie Mettraux - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Agata Bachanek - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - odustajanje | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
25.05.09 1. kolo | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
26.05.08 1. kolo | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
26.05.08 2. kolo | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | detalj meča |