MEČ
12.09.17 | 1. kolo | Mariam Bolkvadze | Yarden Akler | 6-2, 2-6, 6-0 | Batumi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mariam Bolkvadze | Yarden Akler | |
1. servis % | 36/70 (51%) | 53/79 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/36 (69%) | 22/53 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/34 (38%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/79 (57%) | 32/70 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/149 (56%) | 66/149 (44%) |
Dvostruke pogreške | 14 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
22.04.99, 24 Godina
22.04.99, 24 Godina
Mariam Bolkvadze vs. Yarden Akler - Međusobni mečevi
12.09.17 | 1. kolo | Mariam Bolkvadze | Yarden Akler | 6-2, 2-6, 6-0 | detalj meča | Batumi | tvrda |
Mariam Bolkvadze form & Yarden Akler form
Mariam Bolkvadze - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - odustajanje | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | - | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
09.02.24 Polufinale | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | detalj meča | |
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | detalj meča |
Yarden Akler - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
12.07.21 kval. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detalj meča |