MEČ
03.06.18 | 1. kolo kval. | Mariam Bolkvadze | Freya Christie | 6-3, 6-4 | Surbiton | trava |
STATISTIKE MEČA
Mariam Bolkvadze | Freya Christie | |
1. servis % | 58/68 (85%) | 41/59 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/58 (60%) | 27/41 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/10 (80%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/59 (41%) | 25/68 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/127 (53%) | 60/127 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mariam Bolkvadze vs. Freya Christie - Međusobni mečevi
03.06.18 | 1. kolo kval. | Mariam Bolkvadze | Freya Christie | 6-3, 6-4 | detalj meča | Surbiton | trava |
Mariam Bolkvadze form & Freya Christie form
Mariam Bolkvadze - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - odustajanje | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | - | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
09.02.24 Polufinale | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | detalj meča | |
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | detalj meča |
Freya Christie - Posljednji mečevi
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
04.12.23 kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.23 kval. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
08.05.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča |