Bulgaria
14.11.02, 21 Godina
14.11.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.07.00, 23 Godina
11.07.00, 23 Godina
Yoanna Belokonska vs. Maria Victoria Negoita - Međusobni mečevi
30.10.17 | 2. kolo kval. | Maria Victoria Negoita | Yoanna Belokonska | 6-0, 6-0 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Yoanna Belokonska form & Maria Victoria Negoita form
Yoanna Belokonska - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
02.10.17 kval. | vs. Simona Georgieva | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lund - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Maria Victoria Negoita - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Zoi Meers | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.18 kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 6-77, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 3-0, Katerina Antoniou - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Sotomayor Chicote | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Jovana Vukovic | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča |