Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
08.05.99, 24 Godina
08.05.99, 24 Godina
Maria Toma vs. Vilena Petrova - Međusobni mečevi
15.07.18 | 1. kolo kval. | Maria Toma | Vilena Petrova | 6-4, 6-1 | detalj meča | Parnu | zemlja |
Maria Toma form & Vilena Petrova form
Maria Toma - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - odustajanje | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Vilena Petrova - Posljednji mečevi
W15 Jablonec - tepih | ||||
03.12.19 kval. | vs. Katerina Mandelikova | 6-4, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Maria Daniels Sierra | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Darta Dalecka | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Julita Saner | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
22.10.19 kval. | vs. Olivia Malm | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nathalie Johansson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Martina Minetti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 1-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Emma Eerola | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kleer Kliimand | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Anastasia Kuprina | 6-3, 6-75, 8-10 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Doguzova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.09.18 kval. | vs. Kristina Mayer | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
16.09.18 kval. | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Alisa Axyanova | 1-2, - Vilena Petrova - odustajanje | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | detalj meča |