Russia
21.09.00, 23 Godina
21.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Maria Titova vs. Alisa Yakimakho - Međusobni mečevi
02.06.18 | 1. kolo kval. | Maria Titova | Alisa Yakimakho | 6-1, 6-1 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Maria Titova form & Alisa Yakimakho form
Maria Titova - Posljednji mečevi
W15 Tel - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Lisa Piccinetti | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
03.12.18 kval. | vs. Sara Guglielminotti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
30.11.18 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexia Carlone | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Gabriella Akopian | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
19.08.18 kval. | vs. Kamilla Kokeladze | 3-6, 0-1, - Maria Titova - odustajanje | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Kudryavtseva | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
09.08.18 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.18 2. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.08.18 1. kolo | vs. Polina Altukhova | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
02.08.18 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.08.18 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.07.18 kval. | vs. Polina Altukhova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Avdzhiyan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Alisa Yakimakho - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Daria-Maria Anghel | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča |