MEČ
07.02.20 | Četvrtfinale | Maria Timofeeva | Julia Payola | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Maria Timofeeva | Julia Payola | |
1. servis % | 50/59 (85%) | 42/60 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/50 (66%) | 19/42 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/9 (22%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/60 (58%) | 24/59 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Julia Payola | |
0-0 | ||
Maria Timofeeva | 1-1 | |
1-2 | Julia Payola | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Timofeeva | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Julia Payola | |
Maria Timofeeva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Maria Timofeeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Julia Payola | |
0-0, 30-0 | ||
Maria Timofeeva | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Maria Timofeeva | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Julia Payola | |
0-0 | ||
Maria Timofeeva | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
5-1 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maria Timofeeva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maria Timofeeva vs. Julia Payola - Međusobni mečevi
07.02.20 | Četvrtfinale | Maria Timofeeva | Julia Payola | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Maria Timofeeva form & Julia Payola form
Maria Timofeeva - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - odustajanje | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
21.01.24 4. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.24 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - odustajanje | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča |
Julia Payola - Posljednji mečevi
W80+H Les - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cherbourg - dvorana | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.20 kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detalj meča |