MEČ
18.03.19 | 1. kolo kval. | Maria Tanasescu | Nina Ugrelidze | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Canada
06.10.00, 23 Godina
06.10.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
09.09.95, 28 Godina
09.09.95, 28 Godina
Maria Tanasescu vs. Nina Ugrelidze - Međusobni mečevi
18.03.19 | 1. kolo kval. | Maria Tanasescu | Nina Ugrelidze | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Maria Tanasescu form & Nina Ugrelidze form
Maria Tanasescu - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - odustajanje | detalj meča | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.19 kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Nina Ugrelidze - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.22 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | detalj meča |