MEČ
28.08.19 | 1. kolo | Maria Tanasescu | Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | W15 Vrnjacka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Maria Tanasescu | Anastasia Vdovenco | |
1. servis % | 51/71 (72%) | 52/87 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/51 (63%) | 26/52 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/20 (15%) | 13/35 (37%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 5/7 (71%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/87 (55%) | 36/71 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Maria Tanasescu | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Maria Tanasescu | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Anastasia Vdovenco | |
0-0 | ||
Maria Tanasescu | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-4 | Anastasia Vdovenco | |
0-0 | ||
Maria Tanasescu | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Anastasia Vdovenco | |
0-0 | ||
Maria Tanasescu | 3-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Maria Tanasescu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Tanasescu | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 5-4 | ||
7-65 |
2 | ||
Maria Tanasescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-1 | Anastasia Vdovenco | |
0-0 | ||
Maria Tanasescu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Maria Tanasescu | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Anastasia Vdovenco | |
Maria Tanasescu | 4-3 | |
5-3 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Canada
06.10.00, 23 Godina
06.10.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Maria Tanasescu vs. Anastasia Vdovenco - Međusobni mečevi
28.08.19 | 1. kolo | Maria Tanasescu | Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detalj meča | W15 Vrnjacka | zemlja |
Maria Tanasescu form & Anastasia Vdovenco form
Maria Tanasescu - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - odustajanje | detalj meča | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.19 kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Anastasia Vdovenco - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.19 Polufinale | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detalj meča |