MEČ
12.03.20 | 2. kolo | Maria Shusharina | Aleksandra Pospelova | 6-0, 5-7, 6-0 | W15 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Maria Shusharina | Aleksandra Pospelova | |
1. servis % | 30/66 (45%) | 42/72 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/30 (80%) | 21/42 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/36 (50%) | 9/30 (30%) |
Osvojene break-lopte | 8/11 (73%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/72 (58%) | 24/66 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/138 (61%) | 54/138 (39%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 12 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Maria Shusharina | 0-0 | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
Maria Shusharina | 2-0 | |
3-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Shusharina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Maria Shusharina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
Maria Shusharina | 1-1 | |
2-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maria Shusharina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Shusharina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
Maria Shusharina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15 | ||
Maria Shusharina | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Maria Shusharina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Shusharina | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
Maria Shusharina | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 | Aleksandra Pospelova | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maria Shusharina vs. Aleksandra Pospelova - Međusobni mečevi
23.07.21 | Četvrtfinale | Maria Shusharina | Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-3 | detalj meča | W15 Moscow | zemlja |
12.03.20 | 2. kolo | Maria Shusharina | Aleksandra Pospelova | 6-0, 5-7, 6-0 | detalj meča | W15 Kazan | dvorana |
24.02.20 | 1. kolo kval. | Maria Shusharina | Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-4 | detalj meča | W25 Moscow | dvorana |
Maria Shusharina form & Aleksandra Pospelova form
Maria Shusharina - Posljednji mečevi
W15 Moscow - zemlja | ||||
25.07.21 Finale | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.21 Polufinale | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-0, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
25.02.20 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Linda Cagnazzo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-68, 7-64 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-1, 6-712 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Veselova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Amina Anshba | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 6-3, 2-1, Anastasia Frolova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Aleksandra Pospelova - Posljednji mečevi
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detalj meča |