INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maria Mateas vs. Nikita Uberoi - Međusobni mečevi
13.03.17 | 1. kolo kval. | Maria Mateas | Nikita Uberoi | 6-4, 6-0 | detalj meča | Tampa | zemlja |
Maria Mateas form & Nikita Uberoi form
Maria Mateas - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Emina Bektas | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Ena Shibahara | 6-77, 6-76 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Tamira Paszek | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Cadence Brace | 6-4, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jessica Failla | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 0-3, - Maria Mateas - odustajanje | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
20.11.23 Polufinale | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
20.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Cadence Brace | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 3. kolo | vs. Emma Lene | 4-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 7-62, 6-75, 6-77 | detalj meča |
Nikita Uberoi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detalj meča |