Russia
09.06.00, 23 Godina
09.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Maria Manilova vs. Sapfo Sakellaridi - Međusobni mečevi
09.04.19 | kval. | Maria Manilova | Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Maria Manilova form & Sapfo Sakellaridi form
Maria Manilova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.12.19 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Sapfo Sakellaridi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča |