MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Maria Manilova | Jekaterina Sagejeva | 6-1, 6-4 | W15 Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
09.06.00, 23 Godina
09.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Latvia
12.08.02, 21 Godina
12.08.02, 21 Godina
Maria Manilova vs. Jekaterina Sagejeva - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Maria Manilova | Jekaterina Sagejeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Parnu | zemlja |
Maria Manilova form & Jekaterina Sagejeva form
Maria Manilova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.12.19 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Jekaterina Sagejeva - Posljednji mečevi
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
16.07.18 kval. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Arina Petrova | 6-4, 6-3 | detalj meča |