MEČ
18.07.19 | 1. kolo | Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | W15 Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | |
1. servis % | 42/65 (65%) | 36/53 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/42 (57%) | 20/36 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 1/17 (6%) |
Osvojene break-lopte | 6/15 (40%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/53 (60%) | 29/65 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-3 | |
1-3 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-0 | |
1-0 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 4-2 | |
5-2 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
09.06.00, 23 Godina
09.06.00, 23 Godina
Astrid Wanja Brune Olsen vs. Maria Manilova - Međusobni mečevi
18.07.19 | 1. kolo | Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Parnu | zemlja |
Astrid Wanja Brune Olsen form & Maria Manilova form
Astrid Wanja Brune Olsen - Posljednji mečevi
W15 Champaign - tvrda | ||||
07.11.22 kval. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Katriin Saar | 6-2, 6-76, 6-72 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | - | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.07.22 kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Bishop | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.22 kval. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 5-7, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Nina Radovanovic | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 7-64, 8-10 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikoline Gullacksen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.21 Polufinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Oona Orpana | 7-66, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-70 | detalj meča |
Maria Manilova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.12.19 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detalj meča |