Russia
23.10.01, 22 Godina
23.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
09.06.00, 23 Godina
09.06.00, 23 Godina
Anastasia Mozgaleva vs. Maria Manilova - Međusobni mečevi
20.11.17 | kval. | Maria Manilova | Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-74, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Anastasia Mozgaleva form & Maria Manilova form
Anastasia Mozgaleva - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Maria Manilova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.12.19 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detalj meča |