MEČ
16.07.19 | kval. | Maria Lota Kaul | Elizaveta Kuznetsova | 7-62, 7-5 | W15 Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
09.04.00, 23 Godina
09.04.00, 23 Godina
Maria Lota Kaul vs. Elizaveta Kuznetsova - Međusobni mečevi
16.07.19 | kval. | Maria Lota Kaul | Elizaveta Kuznetsova | 7-62, 7-5 | detalj meča | W15 Parnu | zemlja |
Maria Lota Kaul form & Elizaveta Kuznetsova form
Maria Lota Kaul - Posljednji mečevi
W25 Parnu - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
01.12.21 1. kolo | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.11.21 kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cundinamarca - zemlja | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aparecida - zemlja | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.21 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Elizaveta Kuznetsova - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Patricija Spaka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Lauren Elisabeth Lind | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
13.10.19 kval. | vs. Pia Brglez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Julia Lovqvist | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-2, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
23.07.19 kval. | vs. Vilena Petrova | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Kent | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.12.18 kval. | vs. Giorgia Pigato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexia Carlone | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Maja Issler | 3-6, 2-6 | detalj meča |